JoinWit JW3109 Nešiojamą Optinės Šviesos Šaltinis Singlemode 1310/1550nm


Žymos: šaltinis drabužiai, šaltinis skaityti, šaltinis paštas, Pigūs šaltinis drabužiai, Aukštos Kokybės šaltinį skaityti, Kinija šaltinis pašto Tiekėjai.

€65.91 €70.87
  • Yra sandėlyje
  • d3458


JW3109 Nešiojamą Optinės Šviesos Šaltinis

JW3109 optinės šviesos šaltinis gali suteikti nuo 1 iki 4 išėjimo bangos atitikti tam tikrus reikalavimus, įskaitant 650nm raudona šaltinį ir 1310/1550nm ilgiai už vienos rūšies pluošto arba 850/1300nm ilgiai už multimode ląstelienos, taip pat kiti ilgiai pagal kliento poreikius. Kartu su JW3208 optinės galios matuoklis, jis yra puikus sprendimas šviesolaidinį tinklą apibūdinimą.

Savybės

l Suteikia 1~4 išėjimo bangos ilgis, kuris gali būti pasirenkamas pagal kliento poreikius

l CW, 2Hz moduliacijos produkcijos 650nm, ir CW, 270Hz,1KHz,2KHz moduliacijos produkcijos kito ilgio.

l Didelio stabilumo išvesties galia

l Stabilų išėjimo bangos ilgis

l Backlight LCD ekranas palaiko naktį operacija

l Kompaktiškas dydis ir padoraus išvaizda

l Didelis LCD ekranas, paprastas valdymas

l Alternatyvių 10 minučių Auto-off funkcija išsaugoti baterijos veikimo laikas

Programos

Telekomunikacijų priežiūros

Techninės priežiūros kabelinę televiziją

Optinio Pluošto Laboratorinių Bandymų

Kiti Optinio Pluošto Matavimai

Specifikacijos

Tipas

JW3109

Bangos ilgis(nm)

650

1310/1550

850/1300

850/1300/1310/1550

Spinduolis Tipas

FP-LD,LED ar kita, prašome nurodyti

Tipiškas Išėjimo Galia (dBm)

-7dBm LD, -20dBm LED

Spektrinis Plotis(nm)

1. ≤10

Išėjimo Stabilumo

±0.05 dB/15min; ±0.1 dB/ 8hours

Moduliacija Dažnių

CW,2Hz

CW,270Hz,1KHz,2KHz

Optinė Jungtis

FC/ universalus adapteris

FC/PC

Maitinimo Šaltinis

Šarminės Baterijos(3 AA 1,5 V baterijos)

Baterijos Veikimo Trukmė, (val.)

45

Darbinė Temperatūra(laipsniai)

-10~+60

Saugojimo Temperatūra(laipsnių)

-25~+70

Matmuo(mm)

175x82x33

Svoris (g)

295

Joinwit Rekomendacija

JW3109 Nešiojamą Šviesos Šaltinis yra skirtos optimaliam naudojimui su JW3208 Optinės Galios Matuoklis matavimo optinis nuostolis, tiek vienos rūšies ir multimode pluošto kabelį.

Paketų Standartas

MODELIS

APIMA

Visi Modeliai JW3109

JW3109 Optinės Šviesos Šaltinis, Apsauginės Gumos Boot, nėra baterijos,Vartotojo Žinynas, Medvilnės tamponai ir Minkštą dėklą.


  • Prekės Pavadinimas: Joinwit
  • Modelio Numeris: JW3109

  • Pakuotės Dydis: 20cm x 12cm x 8cm (7.87in x 4.72in x 3.15in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 0.9kg (1.98lb.)

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai