1 Pora HTB-GS-03 A/B Gigabit ethernet Optinio Pluošto Media Converter 1000Mbps Vienos rūšies Vieno Pluošto SC Uosto 20KM Išorinis Maitinimo šaltinis


Žymos: prekių mozaika, tiekimo taisyklės, prekių stalas, Pigiai prekes mozaika, Aukštos Kokybės, tiekimo taisyklės, Kinijos atsargos stalas Tiekėjų.

€23.24
  • Yra sandėlyje
  • d3362


1 Pora HTB-GS-03 A/B Gigabit ethernet Optinio Pluošto Media Converter 1000Mbps Vienos rūšies Vieno Pluošto SC Uosto 20KM Išorinis Maitinimo šaltinis

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę

Mūsų Tikslas:

Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti

Sveiki atvykę į Kinijos rinką,jūs galite tiesiogiai įsigyti prekių iš Kinijos.Džiaugiuosi jus domina mūsų daiktų,esame profesionalus tiekėjas Kinijoje, tikiuosi, kad mes galime turėti gerą verslą čia.

Parduotuvė skelbimas:

Jei užsakysite prekes,galite pasirinkti bet daiktų iš savo parduotuvės kartu.

Aukščiausios kokybės ; Konkurencingos kainos ; Greitas pristatymas;Drop laivyba yra;Geriausias ir Laiku Paslaugų;100% Pasitenkinimas ;Didelė nuolaida dideliems tvarka.

W armly sveiki atvykę į tai Lašas Laivybos ir Wholesal

Funkcijos: Teikti vieno PK pluošto jungtis ir vieną UTP jungtimi Visiškai Atitinka IEEE802.3 10Base-T,IEEE802.3u 100Base-TX/IEEE802.3u 100Base-FX,IEEE802.3z 1000Base-FX Standarto. Automatinio aptikimo half/full duplex perdavimo režimas Tx prievadą Auto-derybos dėl 10/100/1000Mbps norma ir Auto-MDI/MDIX už Tx prievadas Suteikia jungiklis konfigūraciją, half/full duplex perdavimo režimas Fx prievadas Pratęsti pluošto atstumas iki 20km už single-mode fiber 6 LED ekranas Maitinimo, FDX/Col, FX (Link/Act), TX (Link/Act), FX 1000, TX 100 Lengvai peržiūrėti LED indikatoriai suteikia statusas lengvai stebėti tinklo veiklą

Techniniai duomenys:

Standartas

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX/FX Fast-Ethernet IEEE802.3z/ab 1000BASE-FX/100M TX Ethernet IEEE802.3x RJ-45 Port Auto-MDI/MDIX Pluošto Uosto Pluošto Tipo Bangos Siųsti Galios SC 1310/1550nm 20dBm(min.) 0dBm(maks.) Dažnio Poslinkis ±125,000 bps (arba ± 100ppm) MTU Daugiau nei 9036 baitų Matmenys(WxDxH) 94x71x27mm (Išorinio maitinimo) Įvesties Įtampos DC5V2A( Išorės įėjimo galia : AC100V-AC240V/50-60HZ ) OperationTemperature 0°C~70°C Saugoti Temperatūra -40°C~85°C, Drėgmė 5%~95% nesikondensuojantis Svoris 0.3 kg/Vnt. (Išorinio Maitinimo)

Numatytasis Plug ES Plug Paketą įeina: 1. Ethernet Media Converter*2vnt (HTB-GS-03/B) 2. Maitinimo Adapteris ( pls pasakykite mums savo maitinimo adapterį , arba mes atsiųsime numatytasis adapteris )

MOKĖJIMO

1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, "Western Union" ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą, pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

VEŽIMAS

1. Mes išsiųsti prekes per 5 darbo dienas po visą mokėjimas buvo patvirtinta.

2. Mes galime suteikti tarptautinių pervežimų paslaugas taip:

Kinija Paštu, Oro Paštu, HK Post Oro Paštas, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Numatytasis būdas yra Kinija paštu, oro paštu, ir HK po oro paštu.

3. Pirkėjas yra atsakingas už insurrance, problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugas, tokias kaip įvykių, vėlavimų ar kitų problemų. Be to, mes neatsakome už bet kokią užsakymą muito ar importo mokesčių, šie mokesčiai nėra įtrauktos į prekės kainą ir siuntimo išlaidas.

GARANTIJA IR GARANTIJOS

1. Visos prekės yra patikrintos ir išbandytos prieš vežimą. jei nesate patenkintas, prekes, galite pasikeisti elementus per 7 dienas, ir jūs turite susisiekti su mumis per 24 valandas po gavimo elementus.

2. Laivybos ir tvarkymo mokestis nėra grąžinamas ir klientas turėtų būti atsakinga už visas mokesčių grąžinimo ir reshipping.

3. Visos grąžinimo daiktai turi būti savo pradinę būklę, įskaitant dėžutė ir priedai. Žmogaus sukeltų defektų nėra garantuotas, pvz., skaldytų, subraižytas ir t.t.

4. Bet straipsniai, prašome naudoti EMS arba savo vietos po, kai atsiųsti atgal

ATSILIEPIMAI

1. Pirkėjo išankstinio patvirtinimo, bus labai dėkingi gavęs elementus.

2. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų. Ji bus tik jums 1 minutę, bet tai 1 minutę turi labai gyvybiškai svarbią reikšmę mums.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.Dėkojame už jūsų supratimą.


  • Galia: Išorinis maitinimo
  • Maks. Duomenų Perdavimo Sparta: 1000M
  • Modelio Numeris: HTB-GS-03-20KM
  • Perdavimo Atstumas: 20km
  • Jungtis: SC
  • spalva: juoda
  • Prekės Pavadinimas: TRENSBATTER

  • Pakuotės Dydis: 25cm x 15cm x 7cm (9.84in x 5.91in x 2.76in)
  • Įrenginio Tipas: aikštelė (2 vnt/lot)
  • Pakuotės Svoris: 0.6kg (1.32lb.)

Aek21panos
2017-12-11
3/5
Items came, but damaged, I assume it was not very well packaged
Rosticceriaaldi
2018-03-26
5/5
nicely work and the ultimate Price. he could connect two Points 500 meters 1. perfect
Marselislam88
2017-11-26
3/5
bad! the cases damage (and compression deformation). luckily.

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai