Magija compass nuotykių pabėgti kambario žaidimas prietaiso prop forTakagism gauti paslėptų clues per kompasas, pritrūksta realaus gyvenimo kambarį pabėgti


Žymos: Kompasas, Pigūs kompasas, magija compass nuotykių pabėgti kambario žaidimas prietaiso prop forTakagism gauti paslėptų clues per kompasas, pritrūksta realaus gyvenimo kambarį pabėgti.

€81.58
 • Yra sandėlyje
 • d723


Prašome laikyti antrą patikrinti demo video, pagal nuorodą

Produkto pavadinimas: Magija kompasas

Trumpas įvadas

Nuotykiai galėtų rasti vieną, kompasas ir juodą juostelę į kambarį. Pagal užuominas, kurios kambario savininkas nustatytas anksčiau, kompasas turėtų būti įdėti į juodą juostelę. Nieko neįvyks, kol nuotykių, rasti metalinių daiktų ir įdėti jį į nurodytą vietą, tada bandomasis šviesos bus įsižiebti su garso ir kompasas pradeda suktis. Kompasas rodys slaptažodį žymiklį ji nukreipta į keturias puses ir kiekviena kryptimi gali būti priskirta reikšme, pavyzdžiui, skaičių ir raidžių. Tada nuotykių gali naudoti slaptažodį šiuos nuotykius.

Gera Žinia jums.

Kompasas kompasas naujovinta. (Lietuvių raštas versija)

Prašome patikrinti, ar foto, kaip nurodyta toliau.

1. Nuotykiai galėtų rasti vieną, kompasas ir juodą juostelę į kambarį. Pagal užuominas, kurios kambario savininkas nustatytas anksčiau, kompasas turėtų būti įdėti į juodą juostelę.

2. Nieko neįvyks, kol nuotykių, rasti metalinių daiktų kambaryje. Pagal išsiaiškinti įspūdį, kurį kambarį savininko nustatyti anksčiau, jie būtų įdėti metalinį daiktą nurodytoje vietoje.

3. Tada pilotas šviesos bus įsižiebti ir ten bus garso pasakoja nuotykių erdvė ir laikas buvo netvarkingai. Kompasas nėra pastovus nebėra ir pradeda suktis.

4. Žymiklį kompasas parodys slaptažodį, nurodydami skirtingomis kryptimis į šiuos sekundžių. Kiekviena kryptimi gali būti priskirta reikšme, pavyzdžiui, skaičių ir raidžių. Tada nukreipta tampa slaptažodį.

5. Jis bus pakartoti slaptažodį kol metalo objektas nutolo nuo metalo jutiklis. Nuotykių gali naudoti slaptažodį toliau nuotykius.

Versija įvadas Keturiomis kryptimis :99$, kuris yra lygiai tas pats kaip demo video ; taip pat yra šešios kryptys yra: 109$ Maloniai primena ;tai kompasas prop donot turi funkcija, valdymo užraktas ;ji yra pateikti tik paslėptų clues etapas nuotykių žaidimas ; Kaip iš naujo nustatyti ? metalinį daiktą nuo metalo jutiklis galite padaryti, tai atraminiai iš naujo. Kokie yra svarbiausi šio pasiūlymo?

Psichikos jutiklis yra lengvai papuošti, pavyzdžiui, kažkas viduje ar už. Ir bet rūšių metalo objektai gali būti naudojami kaip sukelti sutrikimas, erdvė ir laikas. Tai atraminiai atneš fantazijos patirtimi nuotykių. Kambarys savininkai gali peržiūrėti slaptažodį. Slaptažodį gali būti nustatytas 60 skaitmenų ne daugiau; Patalpos savininkai gali pakeisti garsus savo.

Kaip peržiūrėti slaptažodį? 1. Laikyti valdytojas yra išjungti ir laikyti metalinius daiktus nuo metalo jutiklis. 2. Palaikykite paspaudę raudoną mygtuką ir galia valdytojas 3. Atleiskite savo rankas, kai jūs girdėjote balsą, patarimai 4. Paspauskite raudoną mygtuką vieną kartą, ir keturis kartus nustatyti, kad pirmasis skaitmuo slaptažodį nuo 1 iki 4. Ir nustatyti, kad antrasis skaitmuo po laukia apie 3 sekundes. Slaptažodį gali būti nustatyti į 60 skaitmenų daugiausiai. 5. Palaukite apie 10 sekundžių, po nustatymas ir slaptažodis bus išsaugotas automatiškai. PROP SĄRAŠAS Viena juoda trinkelėmis;

Vienas kompasas;

Vienas valdytojas;

Vienas metalo jutiklis;

vienas iš rodiklių ir perdavimas linija

Vienas 12v adapteriai

Patarimai:kištuką iš elektros energijos tiekimas yra Kinijos standartas. Jei ji nesutampa su jūsų šalies galios standartu, pasakykite mums, ir mes galime suteikti papildomos energijos konversijos plug jums. Kaip prijungti 12v elektromagnetinį užraktą ? Raudonas laidas duomenų valdytojas turėtų būti prijungtas prie raudonas laidas magnetinis užraktas. Juodas laidas duomenų valdytojas turėtų būti prijungtas prie juodosios laidas magnetinis užraktas.


 • Galia: 12v
 • Signalo Tipas: Žadintuvas
 • Ryšio Sąsajos: Laidiniu
 • Slaptažodį Klaviatūra: No
 • Modelio Numeris: Tūkstantis ten
 • Ginkluotę Tipas: rfid kortelę
 • spalva: 4 kryptimis, 6 kryptimis
 • Vaizdo Sąsaja: No
 • Ekranas: No
 • Rinkinio Sąrankos: Durų/Langų Jutiklis

 • Pakuotės Dydis: 20cm x 20cm x 20cm (7.87in x 7.87in x 7.87in)
 • Įrenginio Tipas: gabalas
 • Pakuotės Svoris: 1.5kg (3.31lb.)

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai